Jakie buty będą dobre do gry w badmintona?

Jakie buty będą dobre do gry w badmintona?

Jeśli grasz w badmintona, będziesz musiał znaleźć odpowiednią parę butów. Istnieje wiele różnych rodzajów butów do badmintona. Niektóre z nich są stworzone specjalnie do badmintona, podczas gdy inne są bardziej odpowiednie do zwykłego tenisa. Na przykład możesz rozważyć Yonex Power Cushion 35 junior lub Yonex Aerus Z.

Yonex Power Cushion Eclipsion Zs

Yonex Power Cushion Eclipsion Z buty są doskonałym wyborem, jeśli jesteś konkurencyjnym graczem badmintona. Zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić płynną jazdę i dać Ci pewność w każdym kroku. Możesz spodziewać się, że znajdziesz je w sklepach pod koniec marca 2021 roku. W ostatnich latach gra w badmintona stała się znacznie szybsza i będziesz chciał się upewnić, że twoje buty są wspierające i oferują maksymalną stabilność.

Power Cushion Eclipsion Zs zostały zaprojektowane z myślą o stabilności i były pierwszymi butami Yonexa, w których zastosowano innowacyjną podeszwę z promienistym ostrzem. Podeszwa ta łączy duże i małe wgłębienia, aby zwiększyć przyczepność. But ten posiada również unikalny klin na pięcie, który zapewnia dodatkową stabilność.

Power Cushion Eclipsion Zs posiada opartą na poliuretanie cholewkę Durable Skin Light, która zapewnia gumowe odczucie i sztywność twardego plastiku, aby utrzymać stopy stabilnie i bezpiecznie. Lekka cholewka i zwiększająca stabilność RADIAL BLADE SOLE dodaje do 62% więcej przyczepności na korcie.

Zaprojektowane z myślą o komforcie, buty do badmintona Yonex mają pół-jednoczęściową podeszwę. Zmniejsza to ruch stopy na boki, co jest pomocne w zmniejszeniu ryzyka zwichnięć. Dodatkowo, zwiększa to równowagę.

Yonex Power Cushion 35 junior

Te juniorskie buty do badmintona są wykonane z wysokiej jakości materiałów i oferują świetną trakcję i amortyzację dla stóp i stawów. Posiadają skórzaną cholewkę z podwójną siateczką russel, która pozwala stopom oddychać. Posiadają również renomowaną podeszwę środkową Yonex power cushion, która zmniejsza energię uderzenia i oferuje dobrą amortyzację. Gumowa podeszwa oferuje również przyczepność i zapewnia szybkość ruchu bez poślizgu.

Power Cushion 35 to bardzo trwałe juniorskie buty do badmintona z grubą podeszwą środkową z pianki EVA zapewniającą maksymalną amortyzację. Wykonane są również z trwałą gumową podeszwą zewnętrzną, która zapewnia wyjątkową przyczepność na różnych powierzchniach. Wzór hexagrip oferuje doskonałą wielokierunkową trakcję dla szybkich zmian kierunku.

Yonex Aerus Z

Podczas gry w badmintona ważne jest, aby nosić dobre buty, aby chronić swoje kostki i nogi. Dobre buty zamortyzują Twoje stopy, dzięki czemu nie będziesz musiał nosić ortez. Ponadto zapewnią wsparcie i stabilność, które są niezbędne w badmintonie.

Yonex Aerus Z to jeden z najlżejszych butów do badmintona na rynku, waży zaledwie 250 gramów na but. Jego podeszwa zbudowana jest z pianki Feather Bounce Foam, która jest o 8% lżejsza od poprzednich modeli AERUS. Posiada również płytę Power Graphite u podstawy buta dla lepszego wsparcia bocznego i stabilności.

Kolejną cechą, której należy szukać w bucie badmintonowym jest kształt podeszwy. Okrągły kształt ma za zadanie płynnie przenosić energię. Ta konstrukcja znajduje się w większości butów Yonex. Kształt podeszwy zapewnia również lepszą trakcję.

Aerus Z to świetna opcja dla osób z szeroką stopą. Jednak nie są one zbudowane dla osób, które szukają buta do badmintona, który będzie trwał przez kilka lat. Podczas gdy są wygodne, Aerus Z nie jest dobrym wyborem dla graczy, którzy mają szybką stopę badmintonową.

Dobry but do badmintona powinien mieć cechy, które zapewnią stopie komfort i wsparcie kostki. Buty Yonex posiadają wkładkę Synchro-Fit Insole, która zmniejsza szczeliny między stopą a butem. Poprawia ona również przyczepność i kontrolę oraz dodaje dodatkowe wsparcie w pięcie.

Buty Yonex Aerus Z są przeznaczone do lekkiej gry i stabilności. Lekka konstrukcja buta i technologia Russell mesh zapewniają dodatkowy komfort i lekkość przy zachowaniu maksymalnego wsparcia i stabilności. But ten jest również bardzo wytrzymały i ma niewielką wagę 270 gramów, co czyni go jednym z najlżejszych butów z serii Aerus. Kolejną cechą, która sprawia, że Aerus Z jest wyjątkowy, jest arkusz Power Graphite, który zapewnia dodatkową stabilność środka stopy i zmniejsza skręcanie buta. Posiada również Hexagrip Sole, która daje przyczepność i zapobiega ślizganiu się buta.

Aerus Z jest jednym z najlżejszych dostępnych butów. Jego podeszwa zewnętrzna ma wzór wgłębienia, który wygląda podobnie jak wgłębienia na piłce golfowej. Jego siatka jest bardzo drobna w całym bucie. 65 Z2 jest wykonany z gumy i materiałów skóropodobnych, z cienką warstwą siatki na twarzy dla wentylacji.

Yonex Power Cushion 35

Nowe buty Yonex Power Cushion 35 do badmintona zostały zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom dzisiejszej gry. Zostały zaprojektowane z innowacyjnymi funkcjami i najnowocześniejszymi technologiami, aby zmaksymalizować wydajność i komfort. Podeszwa środkowa buta wykonana z tworzywa EVA zapewnia optymalną amortyzację i pochłania energię uderzenia. Posiada również wzór hexagrip dla szybkiego ruchu i przyczepności.

Buty Yonex Power Cushion 35 do badmintona są wykonane z najwyższej jakości skóry PU, Double Russel i EVA. Mikrofibra została uformowana w unikalny kształt, zapewniając maksymalny komfort i amortyzację. Prawdziwa poduszka, co oznacza, że po wewnętrznej stronie buta znajdują się dwie warstwy EVA, zapewnia dodatkowy komfort i wsparcie. Te buty są drogie, ale Big Value Shop oferuje je w dobrej cenie.

Wybierając buty do badmintona, upewnij się, że są one niebrudzące. Nie chcesz skończyć z butami, które są zbyt ciasne na kostce. Może to spowodować problemy z poruszaniem się. Alternatywnie, rozważ zakup wkładek do butów, aby zapewnić dodatkową amortyzację.

Badminton to agresywny sport, z szybkimi zmianami kierunku i pracy stóp. Dobry but do badmintona powinien oferować dobrą amortyzację i dobrą wentylację, aby pomóc w absorpcji uderzeń. Dodanie silikonowych wkładek i kubków na pięty może również pomóc. Na szczęście Yonex wykonał te buty z technologią Power Cushion, aby zapewnić maksymalny komfort i wsparcie. Są one również trwałe i lekkie, a także wyposażone w Lateral Claw, aby zapewnić dodatkową moc i szybkość. Buty do badmintona

różnią się dość znacznie od innych butów sportowych. Zostały zaprojektowane tak, aby mieć niżej położony środek ciężkości, co skutkuje mniejszą liczbą urazów. Mają również cieńsze podeszwy, w przeciwieństwie do zwykłych butów sportowych. Szeroki wybór butów do badmintona można znaleźć w SportsUncle.

Podobne tematy

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *